Burta Ī stāsts

Katram burtam ir savs stāsts. Kopā 33 stāsti. Katrā stāstā izmantoti pēc iespējas vairāk vārdi, kas ir atbilstoši izvēlētajam burtam. Stāsti ir īsi, viegli uztverami un aizraujoši, tajos nereti iekļauti arī patiesi fakti par dzīvniekiem un dabu.

Stāstu noslēgumā bieži atklājas kāda pamācība, kura būs interesanta arī lielākiem lasītājiem.

Iepazīsties ar burta Ī stāstu

Īpatnējais Īsspārnis Īvs pieder vienai no lielākajām vaboļu dzimtām pasaulē. Tas nozīmē, ka tādu Īsspārņu vaboļu kā Īvs ir ļoti daudz, bet viņš vienmēr ir gribējis būt Īpašs.

Kad Īvs dabūja Īstu lomu Īstā Īsfilmā, viņš uz Īsu brīdi sajutās patiesi Īpašs. Īsfilmā viņa uzdevums bija sēdēt uz Īzaka milzīgā Īkšķa un izskatīties Īpaši briesmīgam.

Īvs savu uzdevumu uztvēra ļoti nopietni. Pacēlis vēdera galu, viņš ieņēma Īpaši biedējošu pozu un sāka Īdēt, cik skaļi vien prata. Šajā brīdī Īzaks patiesi sabijās. Viņš sāka kustināt savu milzīgo Īkšķi un spiest nabaga Īsspārni. Cīņa bija diezgan traka, bet, par laimi, Īvam izdevās izkļūt no milzu Īkšķa lamatām nesaspiestam. Pēc šī gadījuma Īsspārnis Īvs, sakņupis kā Īgņa, nolēma mest malā filmēšanos Īsfilmās. Viņš labāk būs ne tik Īpaša vabole, tomēr dzīva vabole! Tas arī Īsumā viss.