Idejas adventes kalendāram

Iedvesmojies un izveido adventes kalendāru pats:

🎄 Iepriecini kādu! Tas var būt gan pārdevējs veikalā, kam novēli jauku dienu, draugs, kam pasaki, ka viņš ir lielisks draugs, vai mamma, kurai uzzīmē mīļu zīmējumu.

🎄 Izveido rotājumu Ziemassvētku eglītei vai izrotā savu istabu svētku noskaņās. Rotājumi var būt jebkādi – gan gatavoti no papīra vai dabas materiāliem, gan galu galā veikalā nopērkami, galvenais, lai zini, ka pie šī rotājuma īpaši piestrādāji vai piedomāji.

🎄 Raksti vai uzzīmē vēstuli Ziemassvētku vecītim! Vēstulē sasveicinies! Noteikti pajautā, kā viņam klājas, vai nav saķēris iesnas, pastāsti, kā klājas Tev! Piemini, ko VĒLĒTOS saņemt Ziemassvētkos – uzzīmē priecīgu sevi un dāvanu, ko vēlētos saņemt Ziemassvētkos. Paraksties, lai Ziemassvētku vecītis zina, kas sūta vēstuli.

🎄 Ieslēdz jautru Ziemassvētku dziesmu un kārtīgi izdejojies vienatnē vai kopā ar ģimeni. Mēģini sajust pozitīvu enerģijas lādiņu!

🎄Izveidojiet kopā ar bērniem savu Ziemassvētku stāstu!

🎄 Uzvāri tēju, dziļi ieelpo un mierīgi izbaudi kādu gardu cepumu! Ja cepumu mājās nav, šis ir lielisks iemesls visai ģimenei iziet nelielā pastaigā līdz tuvākajam veikalam vai, ja esat rosīgi, tad šķir vaļā PUIKU ALFABĒTA grāmatu, meklē Šefpavāra Šū gardo Šokolādes cepumu recepti, un pagatavojiet tos mājās kopā!

🎄 Uztaisi, uzzīmē vai nopērc Ziemassvētku apsveikuma kartīti un sūti savam ĪPAŠAJAM cilvēkam gaišas domas un mīļus sveicienus pa pastu. Vai pavisam vienkārši – apskauj un pasaki, piezvani vai sūti virtuālo ziņu!

🎄 Izveido putnu barotavu. Putnu barotavu vari izveidot arī pavisam vienkāršu, piemēram, no tukšas no piena pakas. Ja Tev jau ir putnu barotava, papildini pusdienu galdu ar jaunām sēkliņām!

🎄 Dodies kopā ar ģimeni apskatīt Ziemassvētku gaismas, rotājumus, eglīti vai tirdziņu savā pilsētā vai ārpus tās. 

🎄 Lejupielādē Sniegavīra darba lapu un kopā ar bērniem uzbūvē sniegavīru! Jā, tieši tādu, kā Skelets Svens ir uzbūvējis PUIKU ALFABĒTA grāmatā!

🎄 Pajautā saviem bērniem un sev, ko Tu vēlētos saņemt Ziemassvētkos, bet to par naudu nopirkt nevar!

🎄 Atrodi un iemācies Ziemassvētku dzejolīti vai pantiņu.

🎄 Ieplāno, kad dosieties pēc eglītes! Varbūt jau tieši šodien?

🎄 Organizē šodien vai nedēļas nogalē ģimenes kino vakaru!

🎄Izdomā pavisam vienkāršu apņemšanos, ko patiesi varēsi izpildīt jaunajā gadā! Piemēram, vairāk smaidīt, izdzert glāzi citrona ūdeni no rīta vai iedot par 1 buču vairāk bērniem katru dienu.

🎄Kopā ar bērniem uzzini visu par sniegpārslām un radi savu sniegpārslu. Sniegpārslu vari zīmēt, griezt, veidot no plastilīna vai jebkurā citā tehnikā!

🎄Sarīko spēļu vakaru! Ja nav ne jausmas, ko spēlēt, lejupielādē PUIKU ALFABĒTA burtu cirku!

🎄Atlasi foršākās šī gada bildes un video no telefona un saliec kopā visu vienā video. Šis būs lielisks gada atskats, ko visiem kopā skatīties Ziemassvētku vai Vecgada vakarā. Emocijas un sajūsma – garantēta!

🎄 Izrunā ar ģimeni, kas ir tas īpašais ēdiens bez kā Ziemassvētki mājās nav iedomājami! Ieplānojiet to pagatavot!
🎄Notici sev, saviem spēkiem, spējām un darbiem – šodien izdari kaut ko labu kadam citam. Tā var būt labdarība tiem, kam nepieciešams atbalsts, vai jebkāda veida palīdzība savējiem.

🎄Pagatavo mājās vai dodies uz kādu kafejnīcu pēc garda kakao dzēriena! Vai Tu izvēlies kakao ar vai bez putukrējuma?

🎄Pavadiet kopā ar bērniem vismaz 30 minūtes! Nolieciet telefonus malā un veltiet viens otram nedalītu uzmanību!

🎄Mierpilnām un krāsainām sajūtām lejupielādē un krāso PUIKU ALFABĒTA eglīšu rotājumus!

🎄Šodien izcep piparkūkas!

Priecīgus svētkus!

Raksti komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *