Par mani – grāmatas autori

Čau!

Esmu grāmatas PUIKU ALFABĒTS ilustrāciju un stāstu autore. Ar aizrautību zīmēju un rakstu kopš sevi atceros, bet vienmēr tas bijis tikai vaļasprieks.

Vēl 2016. gadā strādāju iepakojuma dizaina aģentūrā. Viss mainījās brīdī, kad devos dekrēta atvaļinājumā, un aģentūras dizaina direktore Maija Rozenfelde (arī PUIKU ALFABĒTS dizaina autore) man noticēja un deva iespēju radīt akvareļa ilustrācijas iepakojuma dizainam.

Tā pavisam negaidīti aizsākās mans aizrautīgais akvareļu un ilustrācijas iepazīšanas ceļš. Kad ģimenē ienāca otrais mazulis, zīmēšana kļuva par veidu, kā rast jaunus spēkus ikdienas dzīvei mājās.

Manas ilustrācijas ātri vien piesaistīja arī tādu uzņēmumu uzmanību kā “Virši-A”, “CIDO grupa”, “Lotte’s papery”, “Lickstarter”, “Foreign Embassy”, “EnterCreative” un “Pikolo”, kopīgi realizējot dažādus projektus.

Ieskaties manā portfolio šeit.

Savukārt, ideja par PUIKU ALFABĒTU radās nejauši, nemaz nedomājot par grāmatas izdošanu. Tā nāca brīdī, kad manam dēlam Ernestam bija jāsāk apgūt burti. Sākotnēji bija iecerēts sienas plakāts ar ilustrācijām, kuras uzrunās un radīs interesi manam dēlam par burtiem, bet pamazām tapa materiāls veselai grāmatai. Divu gadu garumā katrs mans brīvais brīdis tika veltīts PUIKU ALFABĒTA ilustrācijām un stāstiem. Ik dienu vienā rokā ar otu, otrā ar zupas kausu un mazuli padusē, esmu ir iemanījusies zīmēt un rakstīt.

Ģimenes iesaiste un atbalsts grāmatas tapšanā ir bijis vislielākais pamudinājums tam, ka ir jāturpina un jāpabeidz iesāktais.

Maniem darbiem vari sekot līdzi šeit.

Līva Eihmane