Darba lapa – INDIĀNIS

Indiānis Ino ar Interesanti Irbi vienmēr kaut kur skrien. Gluži kā ikviens no mums katru dienu, bet viņiem abiem prātā vienmēr ir kāda traki Interesanta Ideja. Lasi burta I stāstiņu PUIKU ALFABĒTS grāmatā un uzzini, kas abiem šoreiz ir padomā, kā Irbe lido, neizmantojot spārnus un, ko var noķert tumšā mežā! 

Lasot stāstu, arī mums radās Interesanta Ideja – uztaisīt pašiem savu Indiāņu galvasrotu. Zemāk lejupielādē Indiāņa galvasrotas darba lapu un lai top krāšņākie kroņi!

Izmēģini arī citas darba lapas! Ja vēlies saņemt jaunumus e-pastā, pieraksties jaunumu saņemšanai zemāk.

Tev vajadzēs: divpusēju krāsaino kartonu vai akvareļa papīru*, krāsainos zīmuļus (vai krāsas, flomāsterus, krītiņus), šķēres, līmi.

*Lai galvasrota būtu izturīgāka, mēs darba lapas drukājām uz divpusēja krāsainā kartona, bet var arī drukāt uz parastā papīra un līmēt uz kartona.  

Izdrukā zemāk pievienoto darba lapu un seko soļiem:

1. Izkrāso un izgriez kroni (1. lapa) un spalvas (2. lapa). Ja vēlies kuplu/lielu galvas rotu, izdrukā papildus lapu ar spalvām. Spalvas var pārlocīt uz pusēm, kā arī iegriezt pamīšus maliņās.
2. Līmē lielākās spalvas kroņa vidusdaļā un uz malām liec mazākās.
3.  Pielīmē kroņa vidusdaļas sānos atlikušās detaļas un salīmē kopā, piemērot galvas apkārtmēram.

Priecāšos, ja ar darba procesu un rezultātu dalīsies arī ar mani un citiem, atzīmējot FB vai IG @puikualfabets #puikualfabets vai sūti man bildi e-pastā liva@puikualfabets.lv!

Raksti komentāru:

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *