Atsauksmes

“PUIKU ALFABĒTS ir lielisks ieguvums vecākiem bērna lasītprasmes veidošanai un attīstīšanai. Grāmata ir interesanta, piesaista ar vizuālo noformējumu un attīsta bērna iztēli. To var izmantot, gan lasot stāstiņus bērnam priekšā, gan kā vienu no pirmajām grāmatām patstāvīgai lasīšanai. PUIKU ALFABĒTS ir mūsdienīga grāmata aktīviem un radošiem bērniem.”

Rūta Milgrāve
Āgenskalna Mazās burtiņu skolas dibinātāja“Ļoti skaista grāmata! Martinam ļoti patīk!”

Martina mamma


“Gribēju izteikt milzīgu paldies par grāmatu. Īsti nevaru saprast vai es vai mans Ernests ir lielākā sajūsmā par alfabētu! Viņa acis bija 3x lielākas, kad ieraudzīja ilustrācijas un no prieka spiedza. Viņam ir tikai 1 gads un 10 mēneši, bet šī grāmata noteikti tiks saglabāta arī viņa bērniem. Man kā ar poligrāfisko izglītību ir ļoti patīkami grāmatu turēt rokās. Tā ir kvalitatīva, labs izmērs, laba papīra izvēle, neordinārs teksta izvietojums, kas padara visu interesantāku un pat krāsas labi smaržo. Vienkārši lielisks darbs, paldies!”

Ernesta mamma


“Meitenēm  @puikualfabets iegādājos, jo jau labu laiku sekoju līdzi tā tapšanas procesam instagramā un bija skaidrs, ka būs skaists! Bet nu  ka būs tik skaists… Es pati ar interesi katra burta stāstu lasu, jo pavisam cits vēriens kā standarta alfabētgrāmatām. Un, jā, neskatoties uz nosaukumu, mierīgi der arī drosmīgām meitenēm.”

Māra Arāja
Mamma un https://entuziasts.wordpress.com/ autore


“Mīļš paldies! Ļoti skaista grāmata! Emīlam ļoti patīk!”

Emīla mamma


“Klausies! Divus vakarus ar Kati palasījām Tavu grāmatu, īpaši pievēršot uzmanību mammas M burtiņam un Kates burtiņam. Vakar braucam ar auto no bērnudārza un viņa sāk klaigāt – mammu, mammu, rekur tavs burtiņš!!! Un rāda uz Maximu :)))) es šokā, jo līdz šim burtiņi viņai nav sevišķi interesējuši (gandrīz 3gv). Pēc brīža viņa sajūsmā sauc – un rekur Kates burtiņš! Un rāda uz uzrakstu “kafejnīca”. Kolosāli, ne?!”

Luīze Pastore
Latviešu bērnu grāmatu “Maskačkas stāsts” un “Mākslas detektīvi” autore


“Starp daudzām sajūsminoši jūsminošām lietām, kas šogad notikušas bērnu grāmatu pasaulē, @puikualfabets ir viena no jūsminoši sajūsminošākām. Bildes ļoti patīk, bet teksti vienkārši skauž. Līva, turpini!”

Verners Timoško
Grafiskais dizains, teksti un plaša spektra radošās ciešanas. – @rokraksts


“Vakar pirms miega Mikam parādīju grāmatu, un ar lielu sajūsmu viņš visu pētīja. Negaidīju, ka viņam jau tagad (1,6g) tas viss dikti patiks!”

Mika mamma

 

 


Priecāšos saņemt arī Tavu atsauksmi uz e-pastu liva@puikualfabets.lv vai #puikualfabets!